Знайдіть різницю дробів 4х+3/ і 3/х​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Відповідь:

4x+\frac{3}{x} -\frac{3}{x^2}=\\\\ 4x+\frac{3x-3}{x^2}=\\\\\frac{3x-3+4x^2}{x^2}=\\\\\frac{4x^2+3x-3}{x^2}

Пояснення: