Розв'яжіть рівняння: (x^2-25)/(x-5)=0 а) –5; 5 б) 5; в) –5; г) коренів немає. СРОООООЧНОООО!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Ярик.

\frac{x^{2}-25 }{x-5}=0\\\\\frac{(x-5)(x+5)}{x-5} =0\\\\\left \{ {{(x-5)(x+5)=0} \atop {x-5\neq0 }} \right. \\\\\left \{ {{\left[\begin{array}{ccc}x_{1}=5-neyd \\x_{2} =-5\end{array}\right } \atop {x\neq5}} \right.\\\\Otvet:\boxed{-5}