Розв'яжіть систему рівнянь методом підстановки 5)х+у=45/х - 3/у=1 (до дорівнює це дріб)6)2х+у=5

4х/х+у + 1/х =2 (до дорівнює теж дріб) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Касенова Камила.

Ответ:x/3 = - y/4

x + y = 5

4x = -3y

y = 5 - x

4x = - 3*(5 - x)

4x - 3x = - 15

x = - 15

y = 5 - (- 15) = 20

Ответ: (- 15;20)

Объяснение: