Знайти відстань від точки N(-3;8) до прямої x+y=7​


Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Оксаночка.

Объяснение:

d=\frac{|A*N_x+B*N_y+C|}{\sqrt{A^2+B^2} } .\\N(-3;8)\ \ \ \ x+y=7\ \ \ \ \Rightarrow\ \ \ \ x+y-7=0\\d=\frac{|1*(-3)+1*8-7|}{\sqrt{1^2+1^2} } =\frac{|-3+8-7|}{\sqrt{1+1} }=\frac{|-2|}{\sqrt{2} }=\frac{2}{\sqrt{2} }=\frac{2*\sqrt{2} }{\sqrt{2}*\sqrt{2}  }=\frac{2*\sqrt{2} }{2}=\sqrt{2}.

Ответ: d=√2.