40 БАЛОВ. 9 клас. Чи є послідовнсть (аn) арифметичною прогресією, якщо вона задана формулою n-го

члена аn=-8n-1. У разі позитивної відповіді вкажіть перший член і різницю прогресії. 1. Неможливо встановити 2. так, а1=9; d=8 3. так, а1=9; d=-8 4. так, а1=-9; d=-8 5. ні 6. так, а1=-8; d=-8

Ответы на вопрос

Отвечает Коробочка Вова.

Ответ:

4.   а1=-9; d=-8

Объяснение:

а₁=-8*1-1=-8-1=-9

а₂=-8*2-1=-16-1=-17

d=-17-(-9)=-8

4. так, а1=-9; d=-8