Функцію заданої формулою y = 2x - 4. Знайдіть значення функції,якщо значення аргументу дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельникова Света.

Відповідь:

0

Пояснення:

F(x)=2x-4(y=2x-4)

F(2)=(2*2)-4(y=(2*2)-4)

F(2)=4-4(y=4-4)

F(2)=0 (y=0)