1 балл 5. Бұзау мен иттіңсалмағы 84 кг, қой менбұзаудың да салмағы 84кг, ал ит пен қойдыңсалмағы

40 кг. Бұзаудыңсалмағы қандай?ОА) 20ОБ) 44)​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Настя.

Ответ:

Шешуі: Ит:20+64=84

Қой:20+64=84

20+20=40

Жауабы:Бұзаудың салмағы 64 кг