үш қой мен бір сиыр күніне 11 кг жем жейді,ал бір қой мен сиыр күніне 17 кг жем жейді Күніне бір

қой неше килограмм және бір сиыр неше килограмм жем жейді

Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.
3х+у=11
х+3у=17

3х-3у=33 у=11-3х
х+3у=17 у=11-6
-8х=-16 у=5
х=2