Не виконуючи побудови, знайдiть координати точки перетину графiкiв функций y= - 2x +2,y=x-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Олеся.

щоб це зробити, потрібно прирівняти праві частини обох рівнянь:

-2x+2=x-4\\3x=6; x=2

тепер можна підставити отримане значення аргументу у будь-яке з рівнянь:

y=-2x+2; x=2\\y=-2*2+2=-4+2=-2\\y=-2

отримані значення х = 2 та у = -2, тому точка з кординатами (2; -2) буде точкою перетину даних графіків

Відповідь: (2; -2)