Спростіть вираз 1000a^3 - (10a - 1)(100а^2 + 10a +1) +7+a і обчисліть його значення, якщо a =

7,319.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Відповідь: 15,319

На фото формула, которой мы пользуемся

1000a³ - (10a - 1)(100а² + 10a +1) +7+a

1000a³ - ((10a)³-1³) +7+a

1000a³ - (1000a³-1) +7+a

1000a³ - 1000a³+1 +7+a

1 +7+a

8+a=8+7,319=15,319