1) Спростіть вираз (1-3а)×(1+3а+9а^2)-9а×(2-3а^2) і знайдіть його значення при а= -⅓ 2) Спростіть

вираз (x-3)×(x+4)-x×(x-1) і обчисліть його значення при x=3,5Даю 85 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Белокурова Диана.

\displaystyle\bf\\1)\\\\(1-3a)\cdot(1+3a+9a^{2} )-9a\cdot(2-3a^{2} )=\\\\=1^{3} -(3a)^{3} -9a\cdot 2-9a\cdot(-3a^{2})= 1-27a^{3} -18a+27a^{3} =\\\\=1-18a\\\\a=-\frac{1}{3} \\\\1-18a=1-18\cdot\Big(-\frac{1}{3} \Big)=1+6=7\\\\\\2)\\\\(x-3)\cdot(x+4)-x\cdot(x-1)=x^{2} +4x-3x-12-x^{2} +x=2x-12\\\\x=3,5\\\\2x-12=2\cdot 3,5-12=7-12=-5