4. Чи є функція F(x) первісною для функці f(x) на (- + бесконечность) 1) F(x) = x^4 — 5х + 7,

f(x) = 4х^3 – 5;2) F( x) =2x, f(x) =-2 cos2x​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Виктория.

1) первісна для f(x)= 4х^3 – 5 ,буде F(x)-=x^4-5x+C .Отже, F(x) = x^4 — 5х + 7 є первісною для  f(x) = 4х^3 – 5.

2) первісна для f(x) =-2 cos2x​ буде F(x) =-2cos 2xx+C . Отже,)F( x) =2x не є первісною для f(x) =-2 cos2x​ . Первісна для  f(x) =-2 cos2x є F(x) =-2cos 2xx+C

(Щоб знайти первісну використовуємо таблицю первісних )