Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 31 м. Чому дорівнює основа, якщо вона на 5 м менша

від бічної сторони?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Арменчик.

Ответ:

Объяснение:

P=31m

x+x+x-5=31

3x-5=31

3x=36

x=12m  

основа a=x-5=12-5=7m

OTBET:основа трикутника дорівнює 7m