Розв'яжiть графiчно рiвняння: x² = 5x - 6


Ответы на вопрос

Отвечает Воложанин Сергей.

Ответ:

Х1=3; х2=2

Объяснение:

Х²=5х-6

Х²-5х+6=0 (наведене квадратне рівняння)

Тепер за теоремою Вієта знаходимо:

Х1*х2=6

х1+х2=5

Х1=3;х2=2