Будь ласка розв'яжiть контрольну!!! Дам 100 балiв 1.Розв'яжiть систему рiвнянь 2. Знайдiть

область визначення функцi 1) y= 3. Розв'яжiть графiчно систему рiвнянь [tex]\left \{ {{2x-y=4} \atop {x^{2} -y=2}} \right.[/

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Глеб.
Ответ:
(3;1) и (-2;-4)
Объяснение:
Х-2=у
У=х-2
Х^2-(х-2)=8
Х^2-х-6=0
Д= 1+4•6=25
√Д=5
Х1=3
Х2=-2
У1=1
У2=-4