розв*язати рівняння корінь кубічний із 8 в степені х = корінь квадратний із 2 помножити на корінь

кубічний із 2

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Милана.

 

 \sqrt[3]{8} )^{x} = \sqrt{2}\sqrt[3]{2} \\ (\sqrt[3]{2^{3}} )^{x} =\sqrt[6]{2^{5}}\\ 2^{x } = 2^{ 5/6} \\ x = 5/6