У черзі стоять MiN та ще 8 осіб визначте ймовірність то що між МN стоять ще 3 особи ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шеронов Антон.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо розглядати М, 3 особи, N, як одне ціле, то питання полягає в тому, як цю п'ятірку можна розмістити на 6 місцях, що залишилися. Це можна зробити С(6,1)=6,

Всього способів розставити М та N дорівнює С(10,2)

Тому ймовірність, що між М та N стоять ще 3 особи дорівнює 6/С(10,2)=0.133

Або Р= 2×6/(10×9)=0.133, в чисельнику кількість розміщень М та N, з врахуванням їх порядку, в знаменнику :для М вибираємо одне з 10 місць, для N -одне з 9, що залишилися