Знайдіть значення функції, якщо у= 0,2х+2 та х=-12​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Валерия.

Ответ:

-0.4​

Объяснение:

у= 0,2х+2 та х=-12​

у= 0,2*(-12)+2=-0.4​