❗ СРОЧНО❗Визначте, чи належать графіку функції у = 2х - 1 точки:а) А (5; 1);б) B(-1; 3);в) C(-1;

3);г) D (3; 5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.

підставимо координату (х) кожної точки в рівняння:

а) А(5;1)

у=10-1 у=9

прирівняємо значення (у)

9≠1

т.А не належить графіку

б) В(-1;3)

у= -2-1= -3

-3≠3

т.В не належить графіку

в) С (-1;3)

координати точки С такі ж самі як і в В, тому відповідь така ж

г) D (3;5)

у=6-1=5

5=5

т.D належить графіку

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

а)ні

б)ні

в)ні

г)так

Объяснение: