Решить геометрическую прогрессию b1+b6=26 b2+b3=18 Желательно решение и краткое объяснение


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

b1+b6=26

b•1•b•6=26

b+6b=26

7b=26

b= у чесельнику 26 у знаменнику 7

b2+b3=18

b•2b3=18

2b+3b=18

b= у чесельнику18 у знаменнику 5

Объяснение:

1) будь який вираз помножений на 1 не зміню'ється

зведіть подібні доданки до 7b=26

розділити обидві частини на 7 і вийде у чесельнику 26 у знаменнику 7

чисельник- зверху, а знаменник це знизу під дробовою рискою