Яке з наведених рівнянь разом із рівнянням y=4/x утворює систему яка має єдиний розв'язок ? а)

у=2x б) у= x/4в) -у=x(в квадрате)г) у=-3x

Ответы на вопрос

Отвечает Басов Саня.

Ответ:

Объяснение:

а) у=2x

2x=4/x

x²=2   ; x=±√2  два решения

б) у= x/4

x/4=4/x два решения

x²=16  

x=±4 два решения

в) -у=x(в квадрате)

y=-x²

-x²=4/x

-x³=4

x=-∛4 одно решение

г) у=-3x

3x=4/x

x²=4/3 два решения

x=±√(4/3)