Знайдіть суму чотирьох перших членів геометричної прогресії: -0,6; 3;-15


Ответы на вопрос

Отвечает Левахин Никита.

Ответ:   62,4.

Объяснение:

b1=-0,6; b2= 3; b3= -15;...

q=3/(-0.6)=  -5;

q=-15/3= -5;

q= -5.

------------

b1 = -0.6;

b4 = b1*q³ = -0,6*(-5)³ = 0.6*125 =75.

b4=75.

------------

S4 = b1(q⁴ - 1)/(q-1) = - 0,6((-5)⁴-1)/(-5-1)=-0,6*624/-6= 62,4.