Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функцї y=2x^2+3x+5 у точці з абцисою x0=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Крапицкая Валерия.

Ответ:

- 9.

Объяснение:

k = tg α = f'(x0)

1. y = 2x² + 3x + 5

y' = (2x² + 3x + 5)' = 2•2x + 3 + 0 = 4x + 3.

y'(-3) = 4•(-3) + 3 = - 12 + 3 = - 9.

k = - 9.