•Записати коефіцієнти квадратного рівняння -5х²-3х+7=0; 4х²+5х=0•Розв’язати 2. Розв’язати

рівняння: 15х²+х=0; х²-49=0; х²+7=0; 4х²-25=0 (2х-5)² - 5(5-4х) = 0​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисюк Дашуля.

Ответ:

1.

-5х²-3х+7=0

а=-5, b=-3, c=7;

4x²+5x=0

a=4, b=5

2.

1)15x²+x=0

x(15x+1)=0

x=0 или 15х+1=0

15х=-1

х=-1/15

2)х²-49=0

х²=49

х1=7

х2=-7

3)х²+7=0

х²=-7

утверждение ложно

х€∅

4)4х²-25=0

4х²=25

х²=25/4

х²=6,25

х1=25

х2=-25

5)(2х-5)²-5(5-4х)=0

(4х²-20х+25)-25+20х=0

4х²-20х+25-25+20х=0

4х²=0

х²=0/4

х²=0

х=0