ПОЖАЙЛУСТА !!!! ОЧЕНЬ НАДО))))) Товар коштував 100 грн, двічі його вартість знижували на 5%. На

скільки знизилась ціна товару?Вкладник поставив 4000 грн. під 3% річних на 2 роки. Яка сума була внього на рахунку через 2 роки?На столі стоїть 3 стакани апельсинового соку та 5 стаканів персикового. Скількома способами можна обрати один стакан соку?На полиці лежить 5 футболок і 8 спідниць. Скількома способами можна вибрати 1 футболку і 1 спідницю?

Ответы на вопрос

Отвечает Митюрева Анастасия.
Задача #1
100:100*10=10%
Відповідь: ціна товару знизилася на 10%

Задача #2
1) 4000:100*3=120
2)120*2=240
Відповідь: 240 гривень буде через 2 роки