Знайдіть шостий член і суму чотирнадцяти перших членів арифметичної прогресії (an ), якщо a1 = 9,

a2 = 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Пальчиков Эдуард.

Ответ:

d=a2-a1=12-9=3

a6=a1+(n-1)×d=9+5×3=9+15=24

S14=(2a1+(n-1)×d)/2=(2×9+13×3)/2=(18+39)/2=57/2=28.5