Y=6x+5 знайдіть функцію якщо значення аргументу -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Степан.

y = 6x + 5

x = - 2

y = 6 * (- 2) + 5 = - 12 + 5 = - 7

y = - 7