Обчисліть значення b при якому 1) графіку функції у =0,6x-b належить точка А(2;6)2) графік

функції y=0,5-b належить точка В(-1,5)​срочно отдам 10 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

5 = 0.5 \times ( - 1) + b5=0.5×(−1)+b

5 = 0.5 \times ( - 1) + b5=0.5×(−1)+b- 0.5 + b = 5−0.5+b=5

5 = 0.5 \times ( - 1) + b5=0.5×(−1)+b- 0.5 + b = 5−0.5+b=5b = 5 + 0.5b=5+0.5

5 = 0.5 \times ( - 1) + b5=0.5×(−1)+b- 0.5 + b = 5−0.5+b=5b = 5 + 0.5b=5+0.5b = 5.5b=5.5