1164. На яке число треба помножити обидві частини першого рівняння системи, щоб у рівняннях

коефіцієнти при змінній хстали протилежними числами:(3x+7y = 21,{3х - 9y = -2;и28х - 5y = 12?{7x+3y = 8,​

Ответы на вопрос

Отвечает Глевчук Христина.

Ответ:

1) помножити на - 1

2) помножити на 7х+3у=12 на - 4

Розв'язання

1) 3x+7y = 21| * - 1

3х - 9y = -2

- 3x-7y = - 21

3х - 9y = - 2

2)28х - 5y = 12

7x+3y = 8|*-4

28х - 5y = 12

- 28x-12y =-32