Який вираз тотожно рівний виразу: √a-3-------------a-6√a+9Варіанти

відповідей:a)1--------√a-3b)1--------√a+3c)1--------√ad)√a-3e)√a+3​

Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.

Відповідь:

a)1

--------

√a-3

Пояснення:

\frac{\sqrt{a}-3}{(\sqrt{a}-3)^{2}} = \frac{1}{\sqrt{a}-3}