Указати вираз тотожно рівний виразу a²-12ab+36b² варіанти відповідей: а) (a+3b)² б) (a-6b)² в)

(a-6)² г) a²-6b²

Ответы на вопрос

Отвечает Ващилина Анна.

Формула: квадрат разности (a - b)² = a² - 2ab + b².

а² - 12ab + 36b² = (a - 6b)² (б)

Отвечает Андрикова Алина.

Ответ:

(а-6b)²

Объяснение:

це визначається за формулою