Функцію задано формулою у=-4х+3 1) знайдіть значення функції якщо аргумент дорівнює -12) знайдіть

значення аргументу якщо значення функції дорівнює 19​

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёв Роман.

Ответ:

y =  - 4x + 3 \\ 1) \:  \:  \:  \: x =  - 1 \\ y =  - 4 \times ( - 1) + 3 \\ y = 7

2) \:  \:  \:  \: y = 19 \\ 19 =  - 4x + 3 \\ 4x = 3 - 19 \\ 4x =  - 16 \\ x =  - 4

Отвечает Шустова Елизавета.

1) y= -4 × (-1) +3 = 7

2) 19= -4×x +3

-4x= 19-3

-4x=16

x=16÷(-4)

x= -4