Функцію  задано  формулою  у  = – 4х + 1 1) Знайдіть  значення 

функції,  якщо значення аргументу дорівнює – 3; 2) знайти при якому значенні аргументу значення функції дорівнює 5дам 25 баллов, пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Роман.

1) y = -4x + 1

x = -3. y = -4(-3) + 1. y = 13.

Ответ: 13

2) y = -4x + 1. y = 5

-4x + 1 = 5

-4x = 6

x = -6/4

x = -3/2. -3/2 ≈ -1,5

Ответ: -3/2 или -1,5