Помогите умоляю при якому значенні b рівняння 4x2+bx+b=0 має 1 корінь​


Ответы на вопрос

Отвечает Малый Влад.

Объяснение:

4x^2+bx+b=0\ \ \ \ x_1=1\ \ \ \ b=?\\4*1^2+b*1+b=0\\4+b+b=0\\2b=-4\ |:2\\b=-2.

Ответ: b=-2.