Срочно!!! На першій полиці у 4 рази більше книжок, ніж на другій коли з першої полиці забрали 4

книжки, а на другу поставили 3 книжки, то на першій полиці стало у 2 рази більше книжок. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - исходное количество книг на 2-й полке.

4x-4=2(x+3)              |2

2x-2=x+3

x=3+2=5 - исходное количество книг на 2-й полке.

4·5=20 - исходное количество книг на 1-й полке.