Не виконуючи побудови, знайдіть координати точки перетину графіків функцій: у = 2,8х-5, у = -1,2х+7.


Ответы на вопрос

Отвечает Медяник Алексей.

Розв'язання:

у = 2,8х - 5. 2,8х - 5 = -1,2х + 7

у = -1,2х + 7. 2,8х + 1,2x = 12

4x = 12

x = 3

y = 2,8×3 - 5

y = 8,4 - 5

y = 3,4 (3; 3,4)

Відповідь: (3; 3,4)