Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 3 - √2 і 3 + √2​


Ответы на вопрос

Отвечает Осинцев Сергей.

Відповідь:

x^{2} -6x+7=0

Пояснення:

x^{2} +px+q=0\\\\x_{1} +x_{2} =-p\\\\x_{1} *x_{2} =q

Отже, p=-(3-\sqrt{2} +3+\sqrt{2} )=-6\\q=(3-\sqrt{2} )*(3+\sqrt{2} )=9-2=7\\\\x^{2} -6x+7=0