Допоможіть знайдіть похідну функції y=8-3x З подробним поясненням відповіді.


Ответы на вопрос

Отвечает Филип Богдан.

Ответ:

y'=3

Объяснение:

Тому що похідна від константи (в нашому випадку константа це 8) дорівнює 0

А похідна від х - це 1. тобто 3×х' =3*1=3

тоді у'= 0 + 3*1= 3