Укажіть координати точки перетину графіків функцій у=х+2 і у=4х−1 * (−2; 0) (1; 3) (2; 1) (−1; 1)


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Елизавета.

(1; 3)

y = x + 2. x + 2 = 4x - 1

y = 4x - 1. -3x = -3

x = 1

y = 3