Брусок масою 20 кг під дією сили 50 Н рухається по горизонтальній поверхні з прискоренням 2 м/с2.

Визначте силу тертя між бруском і поверхнею.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 20 кг

F = 50 Н

a = 2 м/с²

_____________

Fтр - ?

По II закону Ньютона:

m·a = F - Fтр

Отсюда сила трения:

Fтр = F - m·a

Fтр = 50 - 20·2 = 10 Н