Y=2x+4 Чи належить графіку цієї функції точка М (-4;15)?


Ответы на вопрос

Отвечает Кустов Захар.

15=2×(-4)+4

15 ≠ -4

Точка М(-4;15) НЕ належить графіку функції y=2x+4

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

Ні, не належить

Объяснение:

( - 4;15)\Rightarrow x =  - 4;y = 15\\ y = 2x + 4 \mid x =  - 4; y = 15 \\ 15 = 2 \times ( - 4) + 4 \\ 15 =  - 8 + 4 \\ 15 =  - 4 \\ 15≠ - 4