Графіку функції f(x)=k/x належить точка M(-5; 6). Чи належить графіку цієї функції точка N(60;

-1/2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Вадим.

Объяснение:

f(x)=\frac{k}{x} \ \ \ \ \ k=x*y\\M(-5;6)\ \ \ \ \Rightarrow\ \ \ \ k_M=-5*6=-30.\\N(60;-\frac{1}{2})\ \ \ \ \Rightarrow\ \ \ \ \ k_N=60*(-\frac{1}{2} )=-30.\\k_M=k_N\ \ \ \ \Rightarrow

Ответ: M(-5;6) и n(60;-1/2) ∈ f(x)=-30/x.