4. Тіло рухається прямолінійноs(t) := 16 - 25t + 2t∧2 +1/3t∧3 . (час вимірюється у

секундах,переміщення ѕ у метрах). Обчисліть швидкість руху вМомент часу to =4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Ксюша.

Объяснение:

s(t)=16-25t+2t^2+\frac{1}{3} t^3\ \ \ \ \ t_0=4\  c\ \ \ \ \ v(t)=?\\v(t)=s'(t)=(16-25t+2t^2+\frac{t^3}{3} )'=-25+4t+t^2.\\v(4)=-25+4*4+4^2=-25+16+16=7.

Ответ: v(4)=7 м/с.