Розв'яжіть рівняння (х-2) : 4 = 1 ОЧЕНЬ СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Адамайтись Януш.

Ответ:

6

Объяснение:

x-2=4*1

x-2=4

x=4+2

x=6