Функцію заданої формулою у=2х+9. знайдіть значення у, якщо : 1)х=-1. 2)х=2. 3)х=2,5. 4)х=7даю 100

балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сургучёва Елизавета.

Объяснение:

1) y=2x+9

y=2×(-1)+9

y=7

2) у=2х+9

y=2×2+9

y=13

3) у=2х+9

y=2×2,5+9

y=14

4) у=2х+9

y=2×7+9

y=23