Учень задумав двозначне число. Яка ймовiрнiсть того, що учень задумав двоцифрове число, яке

записується рiзними цифрами?

Ответы на вопрос

Отвечает Губаль Ангеліна.

Відповідь:

90%

Пояснення:

Існує 99-10+1=90 двозначних чисел. Серед них чисел, які записуються однаковими цифрами(11,22,33...)  всього 9 (по одне на кожну цифру від 1 до 9). Отже, двозначних чисел, що записуються різними цифрами 90-9=81.

Ймовірність задумати таке число = 81/90=9/10=90%  

:)