5.Учень задумав двоцифрове число, в якого цифра десятків на 3 меншавід цифри одиниць. Якщо це число

поділити на суму його цифр, то вчастці буде 4 і в остачі 6. яке число задумав учень? 6.Периметр трикутника дорівнює 42 см. Мед1ана ділить його на два трикутника, периметри яких дорівнюють 24 см і 28 см. Обчислити довжину медіани. 

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.
5. число равно 10х+у, тогда х+3=у, если подставить то число равно 11х+3
за условием 11х+3=4*(х+у) + 6
11х+3=4*(х+х+3)+6
х=5
у=8
искомое число 58
6.  a+b+c=42
за условием
m+a+c/2=24
m+b+c/2=28
это система, добавим два уровнения
2m+a+b+c=52
так как a+b+c=42
2m+42=52
m=5