Знайти площу прямокутника, якщо його діагональ рівна 14 см і утворює зі стороною кут 600.


Ответы на вопрос

Отвечает Сұлташов Жанарыс.

Ответ:

Объяснение:

ABCD - прямокутник, AC - діагональ, АС =14 см, Кут А = 600 градусів.

Знайти: SABCD

Розв'язання:

З прямокутного трикутника АСD (кут ADC = 90градусів). За теоремою Піфагора визначаємо сторони прямокутника:

sinA= AB/AC

AB=AC * sin 600° = 14*(-✓3/2)=-7✓3

cosA=AD/AC

AD= AC* cos 600°= 14*(-1/2)=-7

Знаходимо площу прямокутника:

S ABCD= AB*AD= (-7✓3)*(-7)=49✓3

Ответ: 49√3 см²