Допоможіть будь ласка! Даю 25 балів (більше не маю) Не виконуючи побудови знайдіть точки перетину

графіків функцій y = 4x - 7 і y = – 2x + 11

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Антон.

Ответ:

(3;5)

Объяснение:

4x-7=-2x+11

6x=18

x=3

y=4*3-7=5