3. Число -2 є коренем квадратного рівняння 3 х2 -5х – t = 0. Знайти другий корінь рівняння і

значення t.4. При яких значеннях а рівняння х2 –9ах +1 = 0 має єдиний корінь?​

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

3. Число -2 є коренем квадратного рівняння

3 х2 -5х – t = 0. Знайти другий корінь рівняння і значення t.

x1=-2;

x1+x2=-b/a=-(-5)/3;

-2+x2=5/3;

x2=5/3+2

x2=11/3

x1*x2=c/a=-t/3=(-2)*(11/3);

t/3=22/3

t=22

При яких значеннях а рівняння

х 2 –9ах +1 = 0 має єдиний корінь?

х^2 –9ах +1 = 0;

D=(–9а)^2-4*1*1=0;

81а^2-4=0;

а^2=4/81

а=2/9

а=-2/9